top of page

Home  >  dla ciebie  >  mental fitness

Nasz umysł jest naszym największym sprzymierzeńcem... ale bywa też naszym największym wrogiem...

uśmiechnięty biznesmen
Zrzut ekranu 2023-07-13 o 13.02.41.png

Jeśli chcesz lepiej radzić sobie ze stresem, zwiększyć pewność siebie, rozwinąć empatię i efektywniej współpracować - możesz skorzystać z unikatowego narzędzia, stworzonego na podstawie badań, które wspiera rozwój "mental fitness" - umysłowego dobrostanu. Program wzmacnia trzy podstawowe "mięśnie" mental fitness, w przeciągu sześciu tygodni. Oparty jest na aplikacji zapewniającej spersonalizowane codzienne ćwiczenia, oraz cotygodniowych nagranych sesjach video i sesjach coachingowych na żywo. W efekcie - ograniczasz sabotujące siebie samego / -ą nawyki, wdrażasz nowe, pozytywne nawyki, budujesz lepsze relacje, swój dobrostan i efektywność - w pracy i nie tylko.

Możesz zacząć tę podróż już dziś, wykonując bezpłatny kwestionariusz sabotażystów:

co otrzymasz w programie

01

Tygodniowy "focus"

Cotygodniowe, godzinne wideo w języku angielskim z Executive Coachem i twórcą aplikacji - Shirzadem Charmine, zapewnia głęboką eksplorację głównego wątku tygodnia. Poczujesz inspirację i energię do ćwiczeń w ciągu tygodnia - wzmacniając korzyści wglądu z sesji wideo.

03

mierzalne postępy

Poczujesz motywację dzięki natychmiastowej informacji zwrotnej o postępach w budowaniu trzech kluczowych mięśni umysłowego dobrostanu. Po 8 tygodniach ćwiczeń zmiany mogą być zauważalne nawet w obrazowaniu MRI.

05

Książka "pozytywna inteligencja"

Otrzymasz dostęp do 8 rozdziałów książki "Pozytywna Inteligencja", która w obrazowy sposób przedstawi szerszy kontekst i możliwe zastosowania omawianych wątków.

02

codzienne wyzwania

15 minut dziennie ćwiczeń z użyciem aplikacji (również w języku angielskim) pozwala zbudować silniejsze mięśnie mentalne (ścieżki nerwowe). Ćwiczenia te są niewielkie, dostosowane do Twojego napiętego harmonogramu i do sposobów, w jaki do tej pory się sabotawałeś/-aś.

04

cotygodniowa sesja

Cotygodniowa sesja online z coachem Justyną Lichtarską będzie Cię wspierała w głębszym zrozumieniu swoich sabotażystów i wypracowaniu sposobów na wcielenie nowych sposobów myślenia, odczuwania i działania.

06

wsparcie społeczności

Aplikacja umożliwia wymianę doświadczeń i wsparcie innych uczestników - poprzez społeczność i czat.

jak skorzystać

Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten program może być dla Ciebie:

Play with saboteurs.png

Poprzez bezpłatny kwestionariusz online, poznasz swoich "Sabotażystów" - niewspierające sposoby myślenia i reagowania

Justyna_asiawisniewska-18-kopia-2_edited.jpg

Umów się na bezpłatną sesję konsultacyjną z coachem - na której dowiesz się więcej o programie i pogłębisz rozumienie swoich sabotażystów i ich wpływu na Ciebie i osiągane przez Ciebie rezultaty.

Zrzut ekranu 2023-07-13 o 13.02_edited.jpg

Gdy zdecydujesz się na udział w programie - otrzymasz dostęp do aplikacji i rozpoczniesz w wybranym przez siebie terminie.

bottom of page